Wie wij zijn

Ontmoet ons team

Onze ontwerpers zijn enthousiast, ervaren en nieuwsgierig. En altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in ons vakgebied. We houden van complexe puzzels, samenwerken en leren: onderling en met jouw team! Maak hieronder kennis met al onze medewerkers.

Bennie

Senior ontwerper

Bennie Meek

Bennie is onze creatieve maker van de Design Academie. Met zijn passie voor klimaatadaptatie kreeg hij het woord 'gewildgroei' in het woordenboek. bennie@muzus.nl

Benjamin

Senior ontwerper

Benjamin Mul

Benjamin heeft een doorgewinterd sociaal hart. Hij weet als geen ander hoe je een oprecht goed gesprek kunt voeren. Met een passie voor onderwijs denkt hij graag mee in jouw leervraagstuk. benjamin@muzus.nl

Heleen

Ontwerper

Heleen Bouma

Heleen is naast service designer ook gelukscoach, goed luisteren is haar dus niet vreemd. Met deze expertise weet zij de uitkomsten van haar onderzoek altijd een positieve draai te geven. heleen@muzus.nl

Helma

Projectmanager

Helma van den Berg

Helma is onze creatieve geest. Een doener die overal plezier uithaalt, én dat ook overbrengt op anderen. Ze werkt met veel enthousiasme aan een plan voor jouw uitdaging en laat je graag de eindeloze mogelijkheden zien. helma@muzus.nl

Jiska

Ontwerper

Jiska Broere

Jiska zorgt voor een frisse kijk op elk onderwerp. Ze werkt met veel energie en positiviteit aan maatschappelijke vraagstukken waardoor originaliteit en haalbaarheid bij haar hand in hand gaan. jiska@muzus.nl

Kaila

Senior ontwerper

Kaila Vreeken

Kaila haar conceptueel scherpe blik tilt elk project naar het hoogste niveau. Ze weet als geen ander hoe je kunt samenwerken aan een complex vraagstuk met meerdere stakeholders. kaila@muzus.nl

Lotte

Ontwerper

Lotte Jonkergouw

Lotte haar nieuwsgierigheid en daadkracht zet zoden aan de dijk. Deze aanpakker laat jou graag ervaren hoe onderzoek ook anders gedaan kan worden, een echte ster in speculatief design. lotte.jonkergouw@muzus.nl

Lotte

Ontwerper

Lotte Salomé

Lotte is naast ontwerper ook opgeleid als gedragsveranderaar. Ze weet binnen haar projecten altijd alles tot in de puntjes te verzorgen zonder grip op de planning te verliezen. lotte@muzus.nl

Neele

Oprichter

Neele Kistemaker

Neele staat altijd klaar voor jouw vraagstuk. Met haar nieuwsgierige houding weet je zeker dat de kern van het probleem wordt oplost. Tegelijkertijd draagt ze zorg voor het team, zodat iedereen optimaal functioneert. neele@muzus.nl

Petra

Officemanager

Petra Persoon

Petra brengt rust in het team. Je zult altijd vriendelijk te woord worden gestaan wanneer je haar spreekt. Daarnaast laat ze geen taak hangen want afwisselen en doorpakken kan ze als geen ander. petra@muzus.nl

Rachel

Ontwerper

Rachel Rietdijk

Rachel is graag volledig op de hoogte. Ze zit zo diep in de stof dat ze altijd trefzeker én verrassend uit de hoek komt. Faciliteert zij jouw bijeenkomst? Dan kun je rustig de controle uit handen geven. rachel@muzus.nl

Rins

Ontwerper

Rins Lindeman

Rins is terug van weggeweest. We zijn blij dat hij na een uitstapje elders in ons werkveld ons team weer versterkt! Hij is de stabiele steun in de uitvoer van onze projecten, maar brengt vooral enorm veel plezier. rins@muzus.nl

Roos

Senior ontwerper

Roos van der Schoor

Roos is onze procesmatige denker en heeft alles goed in de gaten. Door haar gestructureerde houding zorgt ze dat er niets onduidelijk blijft en dat elk project op rolletjes loopt. roos@muzus.nl

Sanne

Oprichter

Sanne Kistemaker

Sanne doet wat ze belooft en zorgt dat het sociale hart van Muzus blijft kloppen. ‘Impact maken’ is haar middle name en dat doet ze het liefst in grote consortia met allerhande creatieve partners. Zodat we samen kunnen léveren. sanne@muzus.nl

Vacature

Senior ontwerper

Ben jij een gedreven ontwerper met een sociaal hart? Zie jij jezelf bij Muzus werken? Solliciteer dan nu bij Muzus, hét social design bureau van Nederland!

Bekijk onze vacatures
Vacature

Kom jij Muzus versterken?

Ook als er geen vacatures open staan, zijn wij altijd op zoek naar talenten! Ben jij een ervaren designer en zet je de eindgebruiker centraal?

Bekijk onze vacatures
Vacature

Stage of afstuderen?

Ieder semester hebben wij plek voor bachelor- of masterstudenten Industrieel Ontwerpen (DFI, SPD) (TU Delft) of Industrial Design (TUE). En ook voor een stagiair op grafisch vlak.

Bekijk de mogelijkheden

Kopje koffie?

Graag!